Smalle V-snaar SPB x 2410mm (16,3x13mm) | SPBX2410, 29SPB2410
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPB x 2410mm (16,3x13mm) | SPBX2410, 29SPB2410
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPB, een binnenlengte van 2365mm, een werklengte van 2410mm, een buitenlengte van 2432mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  13
Type Smalle V-snaar
Codering SK
Materiał Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Trapeziumvormig
Profiel SPB
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPB x 2410mm (16,3x13mm) | SPBX2410, 29SPB2410