Smalle V-snaar SPB x 2900mm (16,3x13mm) | SPBX2900
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPB x 2900mm (16,3x13mm) | SPBX2900
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPB, een binnenlengte van 2855mm, een werklengte van 2900mm, een buitenlengte van 2922mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  13
Type Smalle V-snaar
Codering SK
Materiał Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Trapeziumvormig
Profiel SPB
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPB x 2900mm (16,3x13mm) | SPBX2900