
calcActive())">
€ 25,63
Excl. BTW:
€ 21,18
€ 21,78
Excl. BTW:
€ 18,00
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049469
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 5⁄8" x 3⁄4" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 5/8" x 3/4" en een lengte van 220,9 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen, een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel en een maulstellung van 15°. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Deze Made in Germany steeksleutel met Amerikaanse maten is een must-have voor elke gereedschapskist. Maak elke klus moeiteloos af met de Hazet Steeksleutel.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 5/8" x 3/4" |
| Lengte (mm) | 220,9 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 220.9 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 5⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 3⁄4 |
| Kopdikte a | 6,7 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 25,63
Excl. BTW:
€ 21,18
€ 21,78
Excl. BTW:
€ 18,00
Excl. BTW:
