
calcActive())">
€ 29,83
Excl. BTW:
€ 24,65
€ 25,35
Excl. BTW:
€ 20,95
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049466
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 25⁄32" x 7⁄8" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 25/32" x 7/8" en een lengte van 238,9 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen en een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. De Amerikaanse maten en een maulstellung van 15° maken het gebruiksgemak compleet. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Ontdek de kwaliteit van Made in Germany met deze Hazet Steeksleutel.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 25/32" x 7/8" |
| Lengte (mm) | 238,9 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 238.9 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 25⁄32 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 7⁄8 |
| Kopdikte a | 7 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 29,83
Excl. BTW:
€ 24,65
€ 25,35
Excl. BTW:
€ 20,95
Excl. BTW:
