
calcActive())">
€ 45,63
Excl. BTW:
€ 37,71
€ 38,78
Excl. BTW:
€ 32,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049460
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 1 1/16" x 1 1/4" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een hoogwaardig handgereedschap van Duits vakmanschap. Met een slank ontwerp en extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel, biedt deze steeksleutel optimale prestaties. De steeksleutel heeft een sleutelmaat van 1 1/16" x 1 1/4" en een lengte van 303,8 mm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Met een maulstellung van 15° en Amerikaanse maten voldoet deze steeksleutel aan DIN 895 normen. Gemaakt van chroom-vanadium staal, is deze steeksleutel geschikt voor diverse klussen. Kies voor kwaliteit, kies voor de Hazet Steeksleutel.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 1 1/16" x 1 1/4" |
| Lengte (mm) | 303,8 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 303.8 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1.1⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 1.1⁄4 |
| Kopdikte a | 9 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 45,63
Excl. BTW:
€ 37,71
€ 38,78
Excl. BTW:
€ 32,05
Excl. BTW:
