
calcActive())">
€ 15,51
Excl. BTW:
€ 12,82
€ 13,19
Excl. BTW:
€ 10,90
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049467
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 3⁄8" x 7⁄16", 155.7 mm, verchroomd, chroom-vanadium, din 895
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 3/8" x 7/16" en een lengte van 155,7 mm is deze steeksleutel perfect voor nauwkeurig werk. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. Met een maulstellung van 15° en Amerikaanse maten is deze steeksleutel veelzijdig in gebruik. Gemaakt in Duitsland volgens de hoogste normen, voldoet deze steeksleutel aan DIN 895. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en afgewerkt met een verchroomde laag voor duurzaamheid. Een betrouwbaar en professioneel gereedschap voor elke klus.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 3/8" x 7/16" |
| Lengte (mm) | 155,7 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 155.7 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 3⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 7⁄16 |
| Kopdikte a | 4,6 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 15,51
Excl. BTW:
€ 12,82
€ 13,19
Excl. BTW:
€ 10,90
Excl. BTW:
