
calcActive())">
€ 18,57
Excl. BTW:
€ 15,35
€ 15,79
Excl. BTW:
€ 13,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049461
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 1⁄2" x 9⁄16" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 1/2" x 9/16" en een lengte van 172,4 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel heeft slanke koppen en een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. De Amerikaanse maten en de verchroomde afwerking geven deze steeksleutel een professionele uitstraling. Voldoet aan de DIN 895 norm en is vervaardigd in Duitsland. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Voeg deze Made In Germany steeksleutel toe aan je gereedschapscollectie voor efficiënt en nauwkeurig werk.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 1/2" x 9/16" |
| Lengte (mm) | 172,4 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 172.4 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1⁄2 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 9⁄16 |
| Kopdikte a | 5,1 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 18,57
Excl. BTW:
€ 15,35
€ 15,79
Excl. BTW:
€ 13,05
Excl. BTW:
