
calcActive())">
€ 21,50
Excl. BTW:
€ 17,77
€ 18,27
Excl. BTW:
€ 15,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50049471
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet steeksleutel 9⁄16" x 5⁄8" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een hoogwaardig handgereedschap van Duits vakmanschap. Met een sleutelmaat van 9/16" x 5/8" en een lengte van 189,8 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse klussen. De slanke koppen en extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profil schacht zorgen voor precisie en duurzaamheid. Met een maulstellung van 15° en verchroomde afwerking voldoet deze steeksleutel aan de DIN 895 norm. Gemaakt van chroom-vanadium staal, is deze steeksleutel geschikt voor professioneel gebruik. Voeg deze Made in Germany steeksleutel toe aan je gereedschapscollectie voor betrouwbare prestaties.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 9/16" x 5/8" |
| Lengte (mm) | 189,8 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 189.8 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 9⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 5⁄8 |
| Kopdikte a | 5,7 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 21,50
Excl. BTW:
€ 17,77
€ 18,27
Excl. BTW:
€ 15,10
Excl. BTW:
