
calcActive())">
€ 37,09
Excl. BTW:
€ 30,65
€ 31,52
Excl. BTW:
€ 26,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053103
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 24 mm - chroom vanadium speciaal staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 24 mm en gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De oppervlakte is gefosfateerd en geolied voor extra bescherming en een lange levensduur. Met een lengte van 85 mm en een sleutelwijdte van 24 mm, is deze krachtdopsleutel perfect voor het zwaardere werk. De uitgang is 1/2" en de diameter aan de aandrijving is 30 mm. Voeg deze krachtdopsleutel toe aan je gereedschapscollectie en klaar elke klus met gemak!
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 24 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 19.5 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Sleutelwijdte (s1) | 24 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 35 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 37,09
Excl. BTW:
€ 30,65
€ 31,52
Excl. BTW:
€ 26,05
Excl. BTW:
