
calcActive())">
€ 44,20
Excl. BTW:
€ 36,53
€ 37,57
Excl. BTW:
€ 31,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053105
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 27 mm - chroom vanadium speciaal staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 27 mm en vervaardigd uit hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal, is deze krachtdopsleutel duurzaam en betrouwbaar. De gefosfateerde en geoliede afwerking zorgt voor extra bescherming tegen corrosie. Met een lengte van 85 mm en een uitgang van 1/2", is deze sleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. De Hazet krachtdopsleutel heeft een sleutelwijdte van 27 mm en een diameter van 38.8 mm aan de afdrijving en 30 mm aan de aandrijving. Een onmisbaar stuk gereedschap voor elke klus!
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 27 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 29 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Sleutelwijdte (s1) | 27 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 38.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 30 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 44,20
Excl. BTW:
€ 36,53
€ 37,57
Excl. BTW:
€ 31,05
Excl. BTW:
