
calcActive())">
4.129,11 €
Exkl. Steuern:
3.469,84 €
3.509,74 €
Exkl. Steuern:
2.949,36 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032336
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 60 MV LF SX D80 STD - Capaciteit: 10680 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 60 MV LF SX D80 STD is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De STAR 60 MV LF SX D80 STD is voorzien van een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale werking. Met aandrijving van 1 3/8" 6 splines en een toerental van 540 omw/min, is deze vacuümpomp betrouwbaar en efficiënt. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 60 MV LF SX D80 STD!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 60 MV LF SX D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 59728 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.129,11 €
Exkl. Steuern:
3.469,84 €
3.509,74 €
Exkl. Steuern:
2.949,36 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
