
calcActive())">
4.779,27 €
Exkl. Steuern:
4.016,19 €
4.062,37 €
Exkl. Steuern:
3.413,76 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032340
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 72 MV LF SX D100 STD - Capaciteit: 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp STAR 72 MV LF SX D100 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 11870 liter per minuut, is deze pomp perfect voor grootschalige toepassingen. De STAR 72 MV LF SX D100 STD is uitgerust met een gedwongen smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale prestaties en veiligheid. De aansluiting van 100 mm zorgt voor een naadloze integratie in je systeem. Met Battioni Pagani kies je voor betrouwbaarheid en kwaliteit. Maak je mestverwerking efficiënter met deze topper!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 72 MV LF SX D100 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| Menkenr. | 59729 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.779,27 €
Exkl. Steuern:
4.016,19 €
4.062,37 €
Exkl. Steuern:
3.413,76 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
