
calcActive())">
4.303,00 €
Exkl. Steuern:
3.615,97 €
3.657,55 €
Exkl. Steuern:
3.073,57 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032357
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vakuumpumpe STAR 60 DV LF SX UL D80 STD - Capaciteit: 10680 l/min.
De Battioni Pagani Vakuumpomp STAR 60 DV LF SX UL D80 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut, is deze vacuümpomp perfect voor het verwerken van grote hoeveelheden mest. De STAR 60 DV LF SX UL D80 STD is uitgevoerd met gedwongen smering en heeft een aansluiting van 80 mm. Dankzij het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties en veiligheid. Met de Battioni Pagani Vakuumpomp ben je klaar voor elke uitdaging in de mestverwerking!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | STAR 60 DV LF SX UL D80 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.303,00 €
Exkl. Steuern:
3.615,97 €
3.657,55 €
Exkl. Steuern:
3.073,57 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
