
calcActive())">
8,35 €
Exkl. Steuern:
7,02 €
7,09 €
Exkl. Steuern:
5,96 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075183
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 3/4" x 4 1/2" Staal 8.8 Zwart UNC
Deze zeskantbout DIN 931 3/4" x 4 1/2" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. De bout heeft een zwarte afwerking en een zeskantkop met hoogte van 12,56 mm. De lengte is 114 mm en de schroefdraad is 3/4" UNC met 10 draden per inch. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De deels getapte schacht van 45 mm zorgt voor een goede passing en sterke grip. Deze bout voldoet aan de ISO 4014 norm en is betrouwbaar voor gebruik in werkplaats en industrie.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
8,35 €
Exkl. Steuern:
7,02 €
7,09 €
Exkl. Steuern:
5,96 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
