
calcActive())">
7,85 €
Exkl. Steuern:
6,60 €
6,68 €
Exkl. Steuern:
5,61 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075180
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/4"x3 1/4" Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft draadtype UNC met maat 3/4" en een lengte van 3 1/4" (83 mm). De schroefdraad loopt deels over de schacht, wat zorgt voor een stevige verbinding bij montage van staalconstructies of machines. De kop is zeskantig en heeft een hoogte van 12,56 mm, geschikt voor sleutelmaat 19,05 mm. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² biedt deze bout hoge sterkte en betrouwbaarheid onder zware belasting.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
7,85 €
Exkl. Steuern:
6,60 €
6,68 €
Exkl. Steuern:
5,61 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
