
calcActive())">
€ 0,53
Excl. BTW:
€ 0,44
€ 0,46
Excl. BTW:
€ 0,38
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073006
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
14% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 1/4" UNC x 32 mm
Deze zeskantbout met DIN 931 norm is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed beschermt tegen roest. De bout heeft een 1/4" UNC draad met 20 draden per inch en een lengte van 32 mm. De zeskantkop maakt het aandraaien stevig en makkelijk met een sleutel van 7/16". Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor belast werk in de industrie of werkplaats. De combinatie van verzinkt staal en betrouwbare passing zorgt voor een vaste verbinding die lang meegaat, ook bij vaak gebruik of blootstelling aan vocht.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,53
Excl. BTW:
€ 0,44
€ 0,46
Excl. BTW:
€ 0,38
Excl. BTW:
