
calcActive())">
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074467
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Verzinkt Staal 8.8 UNC 1/2"x3 1/4"
Deze zeskantbout DIN 931 van verzinkt staal is sterk en betrouwbaar voor montage van zware onderdelen. De bout heeft een draaddoorsnede van 1/2 inch (12,7 mm) en een lengte van 3 1/4 inch (83 mm). Met sterkteklasse 8.8 biedt hij een treksterkte tot 800 N/mm². De UNC-draad heeft 13 draden per inch en een deels getapt schroefdraad. De zeskantkop maakt aanhalen met sleutel of dop makkelijk. De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur. Geschikt voor gebruik in werkplaats, machines en constructies waar stevige verbinding nodig is. Voldoet aan ISO 4014.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 8,8 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
