
calcActive())">
€ 4,49
Excl. BTW:
€ 3,71
€ 3,81
Excl. BTW:
€ 3,15
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074473
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart 1/2"x3" UNF
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een zwarte afwerking en is sterk en betrouwbaar voor diverse montageklussen. De bout heeft een diameter van 1/2 inch (12,7 mm) en een lengte van 3 inch. De draad is UNF met 20 draden per inch. De kop is zeskantig met een hoogte van 7,9 mm en een sleutelwijdte van 3/4 inch. De bout voldoet aan ISO 4014 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². Geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatstoepassingen waar hoge kracht en nauwkeurigheid gevraagd zijn.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 4,49
Excl. BTW:
€ 3,71
€ 3,81
Excl. BTW:
€ 3,15
Excl. BTW:
