
calcActive())">
€ 4,99
Excl. BTW:
€ 4,12
€ 4,25
Excl. BTW:
€ 3,51
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074711
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 5/8"x3" Staal 8.8 Zwart UNC
De zeskantbout DIN 931 5/8"x3" is een sterke bout van staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een gedeeltelijke draad met UNC-profiel en een maat van 5/8 inch bij 3 inch lengte. De kop heeft een zeskantvorm voor stevige grip bij het vastdraaien. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware industriële toepassingen en werkplaatsen. De draadlengte is 38 mm en de kophoogte 10,23 mm. Betrouwbaar en robuust voor constructie, onderhoud en montagewerk.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 4,99
Excl. BTW:
€ 4,12
€ 4,25
Excl. BTW:
€ 3,51
Excl. BTW:
