
calcActive())">
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075181
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/4"x3½" Zwart
De zeskantbout DIN 931 3/4"x3½" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. Deze bout heeft een UNC-draad met 10 gangen per inch en voldoet aan ISO 4014. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien. De bout heeft deels schroefdraad tot 45 mm en een totale lengte van 89 mm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige mechanische verbindingen. De zwarte oppervlakte laag biedt extra bescherming tegen slijtage en roest. Geschikt voor industriële toepassingen waar betrouwbare verbinding nodig is.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
