
calcActive())">
€ 5,99
Excl. BTW:
€ 4,95
€ 5,09
Excl. BTW:
€ 4,21
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074713
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x3½ Zwart
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met UNC-draad 5/8"x3½" is sterk en betrouwbaar voor montage in zware constructies. De bout heeft een zeskantkop voor stevige grip bij het aandraaien. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een hoge belastbaarheid. Met een lengte van 89 mm en zwarte afwerking is de bout goed bestand tegen slijtage en roestvorming. Deze uitvoering met grove UNC-draad (11 draden per inch) is geschikt voor toepassingen waar snelle montage nodig is. De bout voldoet aan ISO 4014 en heeft een kophoogte van 10,23 mm en schroefdraadlengte van 38 mm.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,99
Excl. BTW:
€ 4,95
€ 5,09
Excl. BTW:
€ 4,21
Excl. BTW:
