
calcActive())">
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075182
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 3/4"x4" UNC
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een sterke verbinding en is geschikt voor zware toepassingen. De bout heeft een diameter van 3/4 inch en een lengte van 4 inch (102 mm). De draad is uitgevoerd in UNC met 10 draden per inch. De bout is deels met draad (b = 45 mm) en heeft een zeskantkop met een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor een stevige grip bij het vastzetten. De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur, ook bij gebruik in vochtige omgevingen. De treksterkte van 800 N/mm² maakt de bout betrouwbaar voor industriële montage en constructiewerk.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
