
calcActive())">
€ 6,99
Excl. BTW:
€ 5,78
€ 5,94
Excl. BTW:
€ 4,91
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074714
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x4" Zwart
De zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x4" is een sterke bout voor industriële toepassingen. Deze bout heeft een zeskantkop volgens ISO 4014 en is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is zwart afgewerkt voor extra bescherming. De draadsoort is UNC met 11 draden per inch. De bout heeft een diameter van 15,88 mm (5/8") en een lengte van 102 mm (4"). De kophoogte is 10,23 mm en het schroefdraaddeel is 38 mm lang. Een stevige keuze voor montagewerk waar hoge belasting wordt gevraagd.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 6,99
Excl. BTW:
€ 5,78
€ 5,94
Excl. BTW:
€ 4,91
Excl. BTW:
