
calcActive())">
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074005
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout 7/16"UNCx102 DIN 931 (X-RS E 5 IV)
Deze zeskantbout 7/16" UNC x 102 volgens DIN 931 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is verzinkt voor bescherming tegen roest. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 7,1 mm en een sleutelwijdte van 5/8 inch. De bout heeft een gedeeltelijke draad van 7/16" UNC met 14 draden per inch. De lengte is 102 mm, waarvan 29 mm draadeinde. Geschikt voor verbindingen waarbij kracht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. Toepasbaar in industriële constructies en werkplaatsgebruik volgens ISO 4014 norm.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | IV |
| L (inch) | 4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
