
calcActive())">
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074689
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 14,29x76,2 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" 3"
De zeskantbout DIN 931 met maat 14,29x76,2 mm is gemaakt van staal van sterkteklasse 8.8 en heeft een verzinkte afwerking die goed bestand is tegen roest. De bout heeft een UNC draad van 9/16" met 12 gangen per inch en een lengte van 3". De zeskantkop heeft een sleutelwijdte van 13/16" en een hoogte van 9,1 mm. Het deel met schroefdraad is 35 mm lang. Deze bout levert een treksterkte van 800 N/mm² en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies of werkplaatsen. De DIN 931 norm en ISO 4014 zorgen voor betrouwbare maat- en kwaliteitsgarantie.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
