
calcActive())">
€ 5,99
Excl. BTW:
€ 4,95
€ 5,09
Excl. BTW:
€ 4,21
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074692
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 9/16" x 2.25"
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 9/16" x 2.25" is een sterke bout voor zware bevestigingen. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is UNF met 18 gangen per inch. De kop is zeskantig met een hoogte van 9,1 mm en een sleutelwijdte van 13/16". De bout heeft een diameter van 9/16" (14,29 mm) en een lengte van 2 1/4" (ongeveer 57 mm). De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage. Geschikt voor gebruik in industrie en werkplaats waar stevige verbindingen gevraagd zijn.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,99
Excl. BTW:
€ 4,95
€ 5,09
Excl. BTW:
€ 4,21
Excl. BTW:
