
calcActive())">
€ 4,99
Excl. BTW:
€ 4,12
€ 4,25
Excl. BTW:
€ 3,51
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075176
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout 3/4"UNCx57,15 DIN 933 Staal 8.8 Zwart Zeskantkop
Deze zeskantbout 3/4" UNC x 57 mm volgens DIN 933 is gemaakt van staal van klasse 8.8. Het zwarte oppervlak geeft stevige bescherming tegen slijtage en zorgt voor een goede pasvorm in industrieel gebruik. Met een draad van 3/4 inch en 10 draden per inch heeft de bout een sterke schroefverbinding. De zeskantkop maakt vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. De kophoogte is 12,56 mm en de draadlengte 45 mm. Deze bout is geschikt voor zware verbindingen waar hoge treksterkte nodig is, zoals bij machines en constructies in werkplaatsen of industriële toepassingen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 4,99
Excl. BTW:
€ 4,12
€ 4,25
Excl. BTW:
€ 3,51
Excl. BTW:
