
calcActive())">
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074723
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 15,88x31,75 staal 8.8 verzinkt UNC 5/8" zeskantkop
Deze zeskantbout volgens DIN 933 heeft een draadmaat van 5/8" UNC en is 31,75 mm lang. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteit 8.8, met een treksterkte van 800 N/mm². De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en verlengt de levensduur. De zeskantkop maakt stevig aandraaien mogelijk met sleutel of dop. Geschikt voor industriële en technische toepassingen waar stevige verbindingen nodig zijn. De bout heeft 11 draden per inch, een kophoogte van 10,23 mm en voldoet aan ISO 4017. Praktisch inzetbaar bij montage, reparatie en constructie in de werkplaats of op locatie.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
