
calcActive())">
€ 0,62
Excl. BTW:
€ 0,51
€ 0,52
Excl. BTW:
€ 0,43
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073040
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
16% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 7,94x25,4 staal 8.8 verzinkt UNC 5/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draadmaat van 5/16" en een lengte van 25,4 mm. Gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8 en een treksterkte van 800 N/mm². De bout heeft UNC-draad met 18 gangen per inch. De zeskantkop is 1/2 inch breed en 5,15 mm hoog, wat zorgt voor een stevige grip bij montage. De verzinkte laag biedt goede bescherming tegen roest en slijtage. Deze bout is geschikt voor zware verbindingen in machines, staalconstructies en werkplaatsmontage. Betrouwbaar, duurzaam en goed bestand tegen belasting en weersinvloeden.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,62
Excl. BTW:
€ 0,51
€ 0,52
Excl. BTW:
€ 0,43
Excl. BTW:
