
calcActive())">
€ 2,00
Excl. BTW:
€ 1,65
€ 1,69
Excl. BTW:
€ 1,40
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074479
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 12,7x31,75 staal 8.8 verzinkt UNC 1/2"-13 zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 933 met maat 12,7x31,75 mm is gemaakt van staal in kwaliteit 8.8. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage, wat zorgt voor een langere levensduur. De bout heeft een UNC-draad van 1/2"-13 met een lengte van 1 1/4 inch. De zeskantkop maakt vastdraaien eenvoudig met standaard gereedschap. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De maatvoering en draad voldoen aan ISO 4017, wat zorgt voor betrouwbare passing met bijpassende moeren en ringen in industriële toepassingen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,00
Excl. BTW:
€ 1,65
€ 1,69
Excl. BTW:
€ 1,40
Excl. BTW:
