
calcActive())">
€ 0,17
Excl. BTW:
€ 0,14
€ 0,15
Excl. BTW:
€ 0,12
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073014
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
12% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 6,35x12,7 staal 8.8 verzinkt UNC 1/4"-20
Deze zeskantbout DIN 933 met UNF 1/4"-20 draad heeft een diameter van 6,35 mm en een lengte van 12,7 mm. De bout is gemaakt van staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur. De kop heeft een zeskantvorm met sleutelwijdte 7/16" en een hoogte van 4,14 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in machines, werkbanken en andere industriële toepassingen. Het UNC-draadprofiel zorgt voor een sterke passing en betrouwbare montage. Voldoet aan de ISO 4017 norm.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (inch) | 7/16" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,17
Excl. BTW:
€ 0,14
€ 0,15
Excl. BTW:
€ 0,12
Excl. BTW:
