
calcActive())">
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074478
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 12,7x24,4 staal 8.8 verzinkt UNC draad 1/2" 13TPI
Deze zeskantbout DIN 933 heeft een draad van 1/2 inch met 13 TPI en een lengte van 24,4 mm. De bout is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. De zeskantkop maakt het vastdraaien met sleutel of dop eenvoudig. De bout heeft een UNC-draad en past bij toepassingen waar grove draad gewenst is, zoals in staalconstructies of machinebouw. Met maat 1/2 inch en sleutelwijdte 3/4 inch is dit een betrouwbare bout voor stevig en duurzaam gebruik.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
