
calcActive())">
€ 1,11
Excl. BTW:
€ 0,92
€ 0,94
Excl. BTW:
€ 0,78
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074477
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 12,7x19,05 staal 8.8 verzinkt UNC 1/2"-13
Deze zeskantbout DIN 933 12,7x19,05 is gemaakt van staal in sterkteklasse 8.8. De bout heeft een UNC-draad van 1/2"-13 met een lengte van 19,05 mm (3/4"). Dankzij de verzinkte laag is hij goed beschermd tegen roest en slijtage. De stevige zeskantkop maakt het vastdraaien eenvoudig, ook bij hoge belasting. Deze bout is geschikt voor industriële toepassingen en werkplaatsen waar sterke en betrouwbare verbindingen nodig zijn. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een veilige bevestiging in metalen constructies en machines. ISO 4017 zorgt voor maatvastheid en uitwisselbaarheid.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| S (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,11
Excl. BTW:
€ 0,92
€ 0,94
Excl. BTW:
€ 0,78
Excl. BTW:
