
calcActive())">
€ 0,45
Excl. BTW:
€ 0,37
€ 0,39
Excl. BTW:
€ 0,32
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073559
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
14% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 9,53x19,05 staal 8.8 Verzinkt UNC 3/8" (3/4")
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC-draad 3/8" heeft een lengte van 19,05 mm en een diameter van 9,53 mm. De bout is gemaakt van staal van klasse 8.8, wat zorgt voor een sterke verbinding. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. De zeskantkop maakt het vastdraaien met sleutelmaat 9/16 eenvoudig. Deze bout wordt vaak gebruikt bij montage van metalen constructies, machines en reparaties. De draad heeft 16 gangen per inch en biedt een stevige passing. De combinatie van hoge treksterkte van 800 N/mm² en degelijke afwerking zorgt voor een lange levensduur in veeleisende toepassingen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,45
Excl. BTW:
€ 0,37
€ 0,39
Excl. BTW:
€ 0,32
Excl. BTW:
