
calcActive())">
€ 0,38
Excl. BTW:
€ 0,31
€ 0,31
Excl. BTW:
€ 0,26
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073558
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 9,53x15,88 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8"
De zeskantbout DIN 933 9,53x15,88 is gemaakt van sterk staal kwaliteit 8.8. De bout heeft een UNC draad van 3/8 inch en een lengte van 15,88 mm. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding. De kop heeft een zeskantvorm met maat 9/16 inch en een hoogte van 6,17 mm. Door de verzinkte afwerking is de bout goed beschermd tegen roest. Deze bout is geschikt voor gebruik in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen waar betrouwbaarheid telt. De standaard DIN 933 en ISO 4017 garanderen een nauwkeurige passing en constante kwaliteit.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 5/8 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16" |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,38
Excl. BTW:
€ 0,31
€ 0,31
Excl. BTW:
€ 0,26
Excl. BTW:
