
calcActive())">
€ 0,50
Excl. BTW:
€ 0,41
€ 0,42
Excl. BTW:
€ 0,35
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073560
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
14% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 9,53x22,23 staal 8.8 verzinkt UNC 3/8"
Deze zeskantbout DIN 933 is gemaakt van staal van kwaliteit 8.8 en heeft een verzinkte laag voor extra bescherming tegen roest. De bout heeft een draadmaat van 3/8" UNC met 16 draden per inch en een lengte van 22,23 mm (7/8"). De kop is zeskantig met een maat van 9/16" en een hoogte van 6,17 mm. Door de treksterkte van 800 N/mm² is deze bout sterk genoeg voor zware verbindingen. Geschikt voor industriële toepassingen waar een betrouwbare verbinding nodig is. De bout voldoet aan ISO 4017 en past in uiteenlopende machines en constructies.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 7/8 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,50
Excl. BTW:
€ 0,41
€ 0,42
Excl. BTW:
€ 0,35
Excl. BTW:
