
calcActive())">
€ 5,99
Excl. BTW:
€ 4,95
€ 5,09
Excl. BTW:
€ 4,21
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075190
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 933 19,05x50,8 staal 8.8 verzinkt UNC draad 3/4"
Deze zeskantbout DIN 933 met UNC draad 3/4" is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een diameter van 19,05 mm en een lengte van 50,8 mm (2 inch). Door de verzinkte laag is het staal goed beschermd tegen roest en slijtage. De zeskantkop maakt de bout eenvoudig vast te draaien met standaard gereedschap. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatsen. De draad met 10 gangen per inch zorgt voor een betrouwbare passing. Deze bout voldoet aan ISO 4017 en garandeert een constante maat en kwaliteit.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4017 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 933 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 10 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,99
Excl. BTW:
€ 4,95
€ 5,09
Excl. BTW:
€ 4,21
Excl. BTW:
