
calcActive())">
537,18 €
HT:
447,65 €
456,60 €
HT:
380,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020976
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 545mm DIN EN ISO 6789 200Nm
De Hazet Momentsleutel van 545mm is een betrouwbaar gereedschap dat voldoet aan de DIN EN ISO 6789 norm. Met een maximaal draaimoment van 200Nm en een minimale draaimoment van 40Nm, is deze momentsleutel ideaal voor verschillende toepassingen. De hardverchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en de schaalverdeling van 1Nm maakt nauwkeurig werken mogelijk. Met een tolerantie van 4% en een kopbreedte van 44mm is deze momentsleutel een essentiële toevoeging aan je gereedschapscollectie. Betrouwbaarheid en precisie in één tool!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 545 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 200 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 40 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 1 |
| Tolerantie | 4 % |
| Kopbreedte b | 44 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
537,18 €
HT:
447,65 €
456,60 €
HT:
380,50 €
HT:
