
calcActive())">
734,12 €
HT:
611,77 €
624,00 €
HT:
520,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020949
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 545mm DIN EN ISO 6789 271.2Nm
De Hazet Momentsleutel van 545mm is een betrouwbare tool die voldoet aan de DIN EN ISO 6789 normen. Met een indrukwekkend maximaal draaimoment van 271.2Nm en een minimaal draaimoment van 54.2Nm, is deze momentsleutel perfect voor nauwkeurige toepassingen. De schaalindeling van 1 lbf.ft zorgt voor precisie, terwijl de tolerantie van 3% zorgt voor consistente prestaties. Met een kopbreedte van 44mm en een kopdikte van 19.6mm is deze momentsleutel handig en efficiënt in gebruik. Vertrouw op de Hazet Momentsleutel voor al je draaimomentbehoeften!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 545 |
| Norm | DIN EN ISO 6789/Vierkant nach DIN 3120/ISO 1174-1 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 271.2 |
| Draaimoment min. Nm | 54.2 Nm |
| Draaimoment min. lbt.ft | 40 lbf.ft |
| Draaimoment max. lbf.ft | 200 lbf.ft |
| Schaalindeling (lbf.ft) | 1 |
| Tolerantie | 3 % |
| Kopbreedte b | 44 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
734,12 €
HT:
611,77 €
624,00 €
HT:
520,00 €
HT:
