
calcActive())">
432,29 €
HT:
360,24 €
367,44 €
HT:
306,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021006
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel DIN EN ISO 6789 13 Nm
De Hazet Momentsleutel DIN EN ISO 6789 13 Nm is dé must-have tool voor elke professional die precisie en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Met een maximaal draaimoment van 13 Nm en een minimale draaimoment van 5 Nm, is deze momentsleutel perfect voor nauwkeurige klussen. De hardverchroomde oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een schaalverdeling van 0.2 Nm en een tolerantie van slechts 4%, ben je verzekerd van accuraat werken. De kopbreedte van 22 mm en kopdikte van 17 mm maken deze momentsleutel veelzijdig inzetbaar. Voeg de Hazet Momentsleutel toe aan je gereedschapscollectie en ervaar zelf het gemak en de precisie die deze tool biedt.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 125.4 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 13 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 5 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 0.2 |
| Tolerantie | 4 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
432,29 €
HT:
360,24 €
367,44 €
HT:
306,20 €
HT:
