
calcActive())">
518,82 €
HT:
432,35 €
441,00 €
HT:
367,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020975
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 120 Nm DIN EN ISO 6789
De Hazet Momentsleutel met een draaimoment van 120 Nm volgens de DIN EN ISO 6789 norm is een betrouwbare partner voor al je klussen. Met een lengte van 435 mm en een hardverchroomd oppervlak is deze momentsleutel duurzaam en robuust. De schaalverdeling van 1 Nm en een tolerantie van 4% zorgen voor nauwkeurige resultaten. De kopbreedte van 44 mm en kopdikte van 19.6 mm maken het eenvoudig om de momentsleutel te gebruiken in verschillende situaties. Met een minimaal draaimoment van 20 Nm is deze momentsleutel veelzijdig inzetbaar. Voeg deze Hazet Momentsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor professionele resultaten bij elke klus!
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 435 |
| Norm | DIN EN ISO 6789 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 120 |
| Oppervlakte | Hardverchroomd |
| Draaimoment min. Nm | 20 Nm |
| Schaalverdeling (Nm) | 1 |
| Tolerantie | 4 % |
| Kopbreedte b | 44 mm |
| Kopdikte a | 19.6 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
518,82 €
HT:
432,35 €
441,00 €
HT:
367,50 €
HT:
