
calcActive())">
39,67 €
HT:
33,06 €
33,72 €
HT:
28,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027852
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Düsenfilter F84, 50 Maschen, AG 1/8", 25 bar
De Braglia Düsenfilter F84 is een essentieel onderdeel voor jouw spuitapparatuur met een aansluiting van AG 1/8". Met 50 mazen en een maximale druk van 25 bar zorgt dit filter voor een optimale bescherming van je gewassen. Dankzij de blauwe markering van de filterbehuizing is deze filter gemakkelijk te herkennen. De gaffelaansluiting maakt een snelle en gereedschapsloze reiniging mogelijk. Monteer dit filter direct voor de spuitdop en houd je gewassen gezond en beschermd. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de Braglia Düsenfilter F84!
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| A (inch) | AG 1/8" |
| Aansluiting | AG 1/8" |
| Aantal mazen | 50 |
| B (inch) | AG 1/8" |
| C (mm) | 13 |
| C1 (mm) | 22 |
| D (mm) | 58 |
| E (mm) | 14,2 |
| F1 (mm) | 6,5 |
| F (mm) | 8 |
| Markering filterbehuizing | Blau |
| Beschrijving | • Worden direct voor de spuitdop gemonteerd • Snelle en gereedschapsloze reiniging van het filter door de gaffelaansluiting • Druk maximaal: 25 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
39,67 €
HT:
33,06 €
33,72 €
HT:
28,10 €
HT:
