
calcActive())">
39,67 €
HT:
33,06 €
33,72 €
HT:
28,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027854
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Düsenfilter F84, 100 Maschen, AG 1/8", 25 bar
Op zoek naar een efficiënte oplossing voor het filteren van uw gewasbeschermingsmiddelen? De Braglia Düsenfilter F84 is precies wat u nodig heeft. Met een fijnheid van 100 mazen en een maximale druk van 25 bar, zorgt dit filter voor een optimale reiniging van uw spuitdop. Dankzij de handige gaffelaansluiting is het reinigen van het filter een fluitje van een cent, zonder dat u gereedschap nodig heeft. De filterbehuizing is gemakkelijk te herkennen aan de opvallende groene markering. Kies voor kwaliteit en gemak met de Braglia Düsenfilter F84 voor een vlekkeloze gewasbescherming.
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| A (inch) | AG 1/8" |
| Aansluiting | AG 1/8" |
| Aantal mazen | 100 |
| B (inch) | AG 1/8" |
| C (mm) | 13 |
| C1 (mm) | 22 |
| D (mm) | 58 |
| E (mm) | 14,2 |
| F1 (mm) | 6,5 |
| F (mm) | 8 |
| Markering filterbehuizing | Grün |
| Beschrijving | • Worden direct voor de spuitdop gemonteerd • Snelle en gereedschapsloze reiniging van het filter door de gaffelaansluiting • Druk maximaal: 25 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
39,67 €
HT:
33,06 €
33,72 €
HT:
28,10 €
HT:
