
calcActive())">
39,67 €
HT:
33,06 €
33,72 €
HT:
28,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51027853
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Braglia Düsenfilter F84, 80 Maschen, AG 1/8", 25 bar.
Op zoek naar een efficiënte oplossing om uw gewasbescherming te optimaliseren? De Braglia Düsenfilter F84 is precies wat u nodig heeft. Met 80 mazen en een maximale druk van 25 bar zorgt dit filter voor een optimale reiniging van uw spuitdop. De gele markering van de filterbehuizing maakt het gemakkelijk te identificeren. Dankzij de AG 1/8" aansluiting is de installatie een fluitje van een cent. Bovendien maakt de gaffelaansluiting een snelle en gereedschapsloze reiniging mogelijk. Verbeter uw gewasbescherming vandaag nog met de Braglia Düsenfilter F84!
Caractéristiques
| Marque | Braglia |
|---|---|
| A (inch) | AG 1/8" |
| Aansluiting | AG 1/8" |
| Aantal mazen | 80 |
| B (inch) | AG 1/8" |
| C (mm) | 13 |
| C1 (mm) | 22 |
| D (mm) | 58 |
| E (mm) | 14,2 |
| F1 (mm) | 6,5 |
| F (mm) | 8 |
| Markering filterbehuizing | Gelb |
| Beschrijving | • Worden direct voor de spuitdop gemonteerd • Snelle en gereedschapsloze reiniging van het filter door de gaffelaansluiting • Druk maximaal: 25 bar |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
39,67 €
HT:
33,06 €
33,72 €
HT:
28,10 €
HT:
