
calcActive())">
3,30 €
HT:
2,75 €
2,81 €
HT:
2,34 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030565
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bocht 90°, IG 3/4" x AG 3/4", PP, 40,5mm x 38,5mm
Op zoek naar een stevige bocht voor je beregeningssysteem? Deze Bocht 90°, IG 3/4" x AG 3/4", gemaakt van duurzaam PP, is precies wat je nodig hebt. Met een afmeting van 40,5mm x 38,5mm past deze bocht perfect in je leidingsysteem. De 90° hoek zorgt voor een soepele bocht, terwijl de 3/4" binnendraad en buitendraad eenvoudige installatie mogelijk maken. Robuust en betrouwbaar, deze bocht is een essentiële fitting voor je beregeningstechniek. Bestel vandaag nog en optimaliseer je irrigatiesysteem!
Caractéristiques
| Matériel | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 3/4" |
| Buitendraad (inch) | 3/4" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 3/4" |
| A (mm) | 40,5 |
| B (mm) | 38,5 |
| H (mm) | 23 |
| H1 (mm) | 22 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,30 €
HT:
2,75 €
2,81 €
HT:
2,34 €
HT:
