
calcActive())">
286,61 €
HT:
238,84 €
243,62 €
HT:
203,02 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034186
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter art. 0074, 4" - Schuifafsluiter, Flens → flens, Ø 95mm
De MZ Mestafsluiter art. 0074 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een NW van 95 mm (4") en een werkdruk van 3 bar, is deze schuifafsluiter wigvormig en perfect voor flens naar flens aansluitingen. De afmetingen van 4" zorgen voor een optimale doorstroming. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter art. 0074 is robuust gebouwd en staat garant voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Maak jouw mestverwerking efficiënter met deze hoogwaardige mestafsluiter!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 3 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 4" |
| H (mm) | 258 |
| L1 (mm) | 96 |
| Referentienr. | ARZO0074100000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| I (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 310 |
| Uitvoering | 4", werkdruk: 3 bar |
| Menkenr. | 25969 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
286,61 €
HT:
238,84 €
243,62 €
HT:
203,02 €
HT:
