
calcActive())">
1 040,33 €
HT:
866,94 €
884,28 €
HT:
736,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034192
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0080, 8" - NW:190mm, Max. werkdruk: 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0080, met een diameter van 8" (NW: 190mm) en een maximale werkdruk van 4 bar, is de ideale keuze voor efficiënte mestafsluiting. Deze schuifmestafsluiter, bediend zonder schuif, heeft een flens-naar-flens aansluiting voor eenvoudige installatie. Met een robuuste constructie en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter duurzaam en betrouwbaar. De afmetingen van de afsluiter zorgen voor een soepele werking en optimale prestaties. Voeg de MZ Mestafsluiter Art.0080 toe aan uw mestverwerkingssysteem voor een probleemloze werking en maximale controle over uw processen.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 190 |
| NW (inch) | 8" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 90 |
| A (mm) | 146 |
| B (mm) | 116 |
| C (mm) | 125 |
| D (mm) | 190 |
| E (mm) | 250 |
| H (mm) | 380 |
| Referentienr. | ARZO0080200000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 195 |
| I (mm) | 195 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 496 |
| Uitvoering | 8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 040,33 €
HT:
866,94 €
884,28 €
HT:
736,90 €
HT:
