
calcActive())">
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073550
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/8"x2½" Zwart
De zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/8"x2½" is sterk en geschikt voor zwaar gebruik. De bout heeft een zeskantkop waarmee je goed kracht kunt zetten bij het aandraaien. Hij is gemaakt van staal van klasse 8.8 met een treksterkte van 800 N/mm². De draad is UNC met 16 gangen per inch, wat zorgt voor een stevige verbinding. De lengte is 64 mm met een schroefdraaddeel van 25 mm. De kophoogte is 6,17 mm en de sleutelmaat is 9/16 inch. De zwarte afwerking biedt extra bescherming tegen slijtage en zorgt voor een nette uitstraling in machines en constructies.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,48 €
HT:
1,23 €
1,26 €
HT:
1,05 €
HT:
