
calcActive())">
3,96 €
HT:
3,30 €
3,36 €
HT:
2,80 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074708
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x2 1/4 Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een diameter van 5/8 inch (15,88 mm) en een lengte van 2 1/4 inch (57 mm). De draad is van het type UNC met 11 draden per inch. De kop heeft een zeskantvorm en een hoogte van 10,23 mm, wat zorgt voor goede grip bij montage. De bout heeft een zwarte afwerking die extra bescherming geeft tegen slijtage en roest. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in metalen constructies, machines en andere toepassingen in de industrie en werkplaats.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,96 €
HT:
3,30 €
3,36 €
HT:
2,80 €
HT:
