
calcActive())">
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074476
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 1/2"x4½" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 met maat 1/2"x4½" is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een fijne UNF-draad met 20 draden per inch. De zwarte laag biedt extra bescherming tegen roest en slijtage. De kop is uitgevoerd in zeskantvorm, wat stevig vastdraaien met sleutelmaat 3/4 inch mogelijk maakt. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en een draadlengte van 32 mm. Geschikt voor montage in machines, constructies en werkplaatsen waar stevige verbindingen nodig zijn. De afwerking en maatvoering volgens ISO 4014 zorgen voor een betrouwbare passing bij industrieel gebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 4 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,43 €
HT:
6,19 €
6,31 €
HT:
5,26 €
HT:
